Chcete, aby to u vás doma krásně vonělo? Vyrobte si domácí osvěžovač vzduchu a vaše domácnost bude úžasně svěží…….Vaši sousedé budou závidět

Určitě se shodneme na tom, že není nic příjemnějšího, nežli se vrátit do krásně provoněné domácnosti, kdy vás už mezi dveřmi omámí příjemná a líbivá vůně, jež udělá dobrý dojem i na každého vašeho hosta. Máte-li špatné zkušenosti s kupovanými osvěžovači vzduchu, které sice slibovaly úžasný výsledek, ale skutek žádný, pak si vyrobte domácí osvěžovač vzduchu a věřte mi, že nebudete litovat!

Vyrobit si domácí osvěžovač vzduchu vám nezabere mnoho času, navíc jej vyrobíte prakticky za hubičku a z věcí, které máme běžně úplně všichni, jen nás nenapadlo je spojit a vytvořit něco, co opravdu funguje. S tímto osvěžovačem bude váš domov nádherně vonět a vy se tak budete ještě o něco raději vracet.

Co budete potřebovat na přípravu?

  • 1 polévkovou lžíci sody
  • 3 polévkové lžíce aviváže
  • 3 hrníčky vody
  • lahvičku s rozprašovačem

Jak postupovat při přípravě?

  1. Vodu nalijte do hrnce a nechte ji zahřát.
  2. Jakmile se voda zahřeje, přidejte do ní aviváž a promíchejte.
  3. Nechte chvíli společně povařit a poté přelijte do lahvičky s rozprašovačem.
  4. Přidejte jedlou sodu, protřepejte a lahvičku dobře uzavřete.
  5. Následně kdykoli podle potřeby domácnost provoňte rozstříkáním osvěžovače v prostoru.

Domácí osvěžovač vzduchu neohrožuje na zdraví

Domácí osvěžovač vzduchu je skvělý v tom, že jeho příprava netrvá dlouho, stojí jen minimum financí a vydrží opravdu hodně dlouho. Určitě také musím vyzdvihnout skutečnost, že v sobě neobsahuje nic chemického, což je jedině dobře pro vaše zdraví. Na rozdíl od osvěžovačů, které si můžete pořídit v obchodě nebo drogerii, tak do vzduchu nebudete vířit žádné škodlivé látky.

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *