Známý dermatolog odhaluje, jak odstranit pigmentové skvrny s tímto jednoduchým trikem

Pro mnoho lidi jsou pigmentové skvrny na pokožce velkým problémem, protože jim kazí vzhled a tím i snižují jejich sebevědomí. Objevit se mohou na obličeji, ramenou, nohou, rukou či jiných částech těla. Nepříjemností je, že časem se mohou dále zvětšovat.

Na trhu existuje velké množství pleťových vod a krémů, které slibují zbavení se těchto skvrn. Většinou jsou však neúčinné, drahé a obsahují množství škodlivých chemikálií, které mohou problémy s pokožkou ještě zhoršit.

Na druhé straně, existuje řada přírodních, bezpečných a poměrně účinných způsobů k jejich odstranění. A jeden z takových receptů, který doporučuje známý dermatolog Dr. Daugh Willen, vám prozradíme v našem dnešním článku.

Jak Daugh Willen tvrdí, uvedený recept již pomohl stovkám jeho pacientů.

Na jeho přípravu budete potřebovat pouze 2 základní suroviny:

  • 1 cibuli
  • 2 čajové lžičky jablečného octa

Postup:

1) Vezměte jednu čerstvou, středně velkou cibuli, oloupejte ji, překrojte na poloviny a pak na pár menších kousků (nemusí být zcela na jemno)

2) Vložte nakrájenou cibuli do mixéru a rozmixujte.

3) Nyní do toho přidejte jablečný ocet a znovu dobře rozmixujte.

4) Hotovo, váš přípravek na pigmentové skvrny je připraven k použití!

Aplikace

Aplikace je vskutku jednoduchá. Vezměte si vatové chomáčky nebo bavlněné tampónky a vyrobenou směs si natírejte na pigmentové skvrny. Nechte působit alespoň 10 minut, pak si pokožku omyjte.

Tento postup opakujte každý den během následujících 7 dní. Po jejich uplynutí budete výsledkem skutečně mile překvapeni.

Avšak pro dosažení nejlepších výsledků se doporučuje v kúře pokračovat celý měsíc.

Jak recept funguje

Čerstvá cibule léčí několik kožních zdravotních problémů a předchází poškození pokožky díky obsahu více druhů antioxidantů.

Na druhé straně, jablečný ocet má vysoký podíl hydroxylových kyselin, které dobře odstraňují odumřelé buňky a podporují zdraví vaší pokožky.

Sledujte nás na Facebooku

https://www.facebook.com/P%C5%99%C3%ADroda-je-l%C3%A9k-1597975057187190/

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *