„Kvasnicový elixír mládí“ vás omladí o 9−10 let. Namísto injekční jehly a skalpelu!

„Štěstí vylučuje stáří. Kdo si zachovává schopnost vidět krásu, nezestárne…“ Franzi Kafko, příteli, jak pravdivé! Čím jsme my ženy šťastnější, čím více milujeme život, tím jsme krásnější. Skutečná radost z každého prožitého dne dělá tvář mladou, oduševnělou, svěží.

Chceme dát našim krásným čtenářkám jeden skvělý recept, který jim určitě přinese radost. Dokonce již ve starověku používala královna Nefertiti pro omlazení podobnou masku, která obsahovala jako nejaktivnější složku kvasnice, stejně jako vodu a olivový olej. My máme jiný, ještě dokonalejší recept.

Kvasnicová obličejová maska se používá jednoduše pro omlazení. Je možné ji aplikovat jednou a okamžitě pocítit efekt, ale nejlepší je nepřestávat a dělat masku každý den po dobu 2 týdnů.

Salónní procedury počkají! Pokud vezmete věc zodpovědně, můžete s touto maskou dosáhnout úchvatného výsledku. Vrásky… kam jste se poděly?

Kvasnicová maska

Suroviny

 • 2 čaj. lž. čerstvých kvasnic
 • 6 čaj. lž. teplého mléka
 • 1 čaj. lž. medu
 • 3 čaj. lž. škrobu
 • několik kapek olejového vitamínu E
 • několik kapek olejového vitamínu А

Pro tuto účinnou masku je třeba použít výhradně čerstvé kvasnice, sušené nebudou fungovat: maska ztratí své úžasné vlastnosti. Potěší i nenákladnost tohoto produktu, takže radujeme se, drahé dámy!

Olejové vitamíny A a E lze přidat podle potřeby. I bez nich maska funguje dobře. Vitamíny samozřejmě obohacují pokožku o prospěšné látky, ale pokud nejsou po ruce, nic se neděje, připravte si masku bez nich. Pak si je můžete koupit v lékárně, cena těchto hodnotných vitamínů je opravdu směšná! Zato účinek použití masky je lepší než účinek mnoha kosmetických přípravků.

PŘÍPRAVA

 1. Zalijte 2 čaj. lž. čerstvých kvasnic teplým mlékem a nechte 20 min. odstát. Získáte řídký základ pro masku.
 2. Vezměte 8 lžiček tekuté báze a přidejte k nim 1 lžičku medu. Dejte pozor:

pokud jste alergičtí na med a jiné včelí produkty, můžete med snadno nahradit 1 lžičkou jogurtu smíchaného se špetkou otrub.

 1. Do směsi přidejte 3 lžičky běžného bramborového škrobu, dobře promíchejte. Maska by měla připomínat konzistenci rozpuštěného kondenzovaného mléka. Sem také přidáme olejové vitamíny A a E. Základ je připravený!
 2. Podle druhu pokožky musí být základ masky doplněn určitými složkami pro větší účinnost.

Pokud máte suchou pleť obličeje, přidejte trošku másla, 2 čaj. lž. budou stačit.

Pokud máte kombinovanou pleť, přidejte 2 čaj. lž. čerstvě vymačkané mrkvové šťávy.

Máte-li mastnou pleť, bude třeba přidat 2 čaj. lž. čerstvé bramborové šťávy.

 1. Opatrně ponořte štěteček do masky a nanášejte ji na kůži, jako byste malovali na obličeji. Masku není třeba dávat na oblasti kolem očí a kolem úst. Použijte několik vrstev kvasnicové masky!

Naneseme jednu vrstvu, uschne během chvilky, pak postup několikrát opakujeme. Obvykle se aplikuje 5 vrstev. Masku použijte také na oblast krku a dekoltu: péče o pleť v těchto oblastech je obzvláště důležitá. Množství životodárné směsi vyrobené podle tohoto receptu bude dostatečné i pro obličej a krk!

 1. Masku necháme působit 20 minut a potom ji smyjeme teplou vodou. A to je vše!
 2. Kvasnicová omlazovací kúra obsahuje 15 procedur, které stojí za to dělat každý den.

Po 2 týdnech nebudete věřit: kůže bude mladší, obličej získá okouzlující zářivost a bude pružnější.

AKTIVNÍ KOMPONENTY KVASNICOVÉ MASKY

 1. Kvasnice
  Obsahují aminokyseliny, které pomáhají pokožce, aby byla elastická a hladká, vyhlazují vrásky. Kvasnice také odstraní z pórů pokožky toxiny a mrtvé buňky.
 2. Med
  Med je aktivní enzym, který čistí pokožku a zlepšuje krevní oběh v kůži.
 3. Vitamíny A a E
  Olejové vitamíny zvyšují tvorbu kolagenu, pomáhají zamezit ztenčení pokožky a odstraňují zánět.

Co dělat, když zrovna není moc důvodů k radosti? Co dělat, když si všimnete předčasně vznikajících vrásek, v obličeji? Co dělat, když čas mění tělo, a vám je z to smutno? Nejlépe, samozřejmě, pomáhá rituál krásy. Když se staráte samy o sebe, začnete si sama sebe víc vážit, milovat a respektovat. Díky tomu rozkvetete a věci vám půjdou snáze!

Domácí kvasnicová maska pomohla tisícům žen Napište nám svůj názor na tuto rychloomlazovací proceduru, budeme vám velmi vděční! A nezapomeňte předat pozoruhodný recept svým přátelům

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *