Údržba toaletní mísy se saponátem na nádobí? Až uvidíte proč, poběžíte to také zkusit!

Měli byste určitě zkusit tento efektivní a velmi užitečný trik. Každému se někdy stane, že se ucpe záchod. Ač vám nemůžeme zaručit, že to bude fungovat pokaždé, je větší šance, že se obsah toaletní mísy podaří uvolnit a po spláchnutí voda odteče.

Mnoho lidí říká, že jim tento trik fungoval. Podívejte se na instruktážní video, ať víte přesný postup. Trik byl prováděn se saponátem mýdlové konzistence a údajně tento účinek má i tekutý prací gel.

Jak na pročištění záchodu bez pístu

Stačí postupovat podle těchto jednoduchých pokynů:

Do záchodové mísy nalijte asi ½ šálku tekutého saponátu. Saponát je hustší a těžší, než voda, takže by vše mělo dopadnout podle očekávání. Saponát na nádobí nechte v záchodové míse působit cca 30 minut. Po této době je potřeba záchodovou mísu naplnit trochou horké vody, tzn. nalít jí z nějaké nádoby přímo do mísy. Dejte tolik vody, abyste měli jistotu, že vám záchodová mísa nepřeteče. Pokud trik nefunguje, zopakujte ho ještě jednou. Pokud přece jen toaletu nejde spláchnout, nechte tento trik působit přes noc a ráno uvidíte. Voda by měla odtéct. Když to takhle budete dělat častěji i preventivně, toaleta by se neměla ucpávat vůbec nebo zřídkakdy.

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *