Nevěděla jsem, jak se zbavit křečových žil. Potom mi pomohla jen jedna ingredience!

Křečové žíly – jedno z onemocnění kardiovaskulárního systému, které se již běžněji vyskytuje mezi mladými lidmi, které se donedávna připisovali mnohem starším lidem. Ti, kteří toto onemocnění mají, vědí, že otok nohou je zaručen. skutečnost je taková, že při nejmenší poruše cév může dojít jejich ucpání.

Nejčastějším důvodem je dlouhé sezení či stání, během kterého dochází k návalu krve a lymfy do dolních končetin, což následně způsobuje špatnou výkonnost cév a žil, které nejsou schopny vykonávat svou běžnou funkci. Řekneme vám, jak se vypořádat s otoky a křečovými žilami během horkého období.

Otok nohou může být zapříčiněn i nedostatečným fungováním srdce nebo ledvin. Proto byste neměli čekat a navštívit odborníka. aby zvolil způsob léčby a zjistil příčinu onemocnění.

Paradoxně i lidé, kteří se pohybují celý den na nohou a mají křečové žíly, netrpí otékáním nohou. Je to způsobeno skutečností. že se při pohybu zvyšuje krevní oběh spolu s krevním tlakem a lymfa s krví proudí céva mi mnohem jednodušší.

Kromě vizuálních příznaků – otoky a žíly, můžete také pociťovat tíhu v končetinách, časté křeče či svědění. Tyto symptomy byste určitě neměli ignorovat. Existují různé metody, které pomáhají odstraňovat otoky, ale nejdříve je třeba vyléčit křečové žíly. A ano, budete se muset vzdát tabáku i alkoholu, jinak vyjde léčba nazmar.

1. Zakupte si v lékárně Detralex. Činnost těchto tabletek je zaměřena na udržení tonu žil a cév. Mohou zcela eliminovat problémy s otoky, křečovými žilami, pokud se nejedná o pokročilejší stádium.

2. Připravte si přírodní mast smícháním šťávy z aloe vera, medu a strouhané mrkve (vše ve stejném poměru). Aplikujte si ji vychlazenou – takto dodá pružnost a pomůže zabránit vzniku otoků. Používejte to 3-4x denně.

3. Také můžete nosit speciální kompresní prádlo – udržuji svalový tonus a zabraňují přebytečné tekutině akumulovat se v tkáních. Někteří říkají, že je to nepohodlné a v létě se to nedá nosit, ale v chladném ročním období to je nezbytnost Případně si můžete končetiny ovinout stahovacím obvazem, pokud například budete muset dlouho sedět v práci. Obvaz nedovolí žilám natáhnout se ve větším rozsahu, čímž se snižuje i otok

4. Účinné při léčbě křečových žil jsou také přípravky na bázi včelích produktů. Po svěžím relaxačním lázni s éterickými oleji si okamžitě potřete medem haleně či jiné problémové oblasti. Pokud vás lepkavost znervózňuje vyzkoušejte smíchat včelí vosk propolis a olivový olej v poměrech 21:1.

5. A samozřejmě, fyzická aktivita. V případě. že nemáte možnost jít se projít z práce, vyzkoušejte se alespoň několikrát procházet po kanceláři, aby se vám nezačala hromadit tekutina v dolních končetinách Výbornou alternativou jsou i vodní sporty či plavání.

Nikdy nepoužívejte k léčbě diuretika! Jejich užívání může vést ke krevním sraženinám, pokud máte větší výskyt křečových žil.

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *